Все сталося на очах у мами: Українська співачка розповіла про трагедію в родині

Учасниця Євробачення-2013 поділилася страшними спогадами з дитинства.

Злата Огневич Об этом сообщает tp0382.in.ua со ссылкой на СМИ.

Відома українська співачка Злата Огневич розповіла про страшну трагедію, яка сталася в її сім’ї багато років тому, передають Патріоти України з посиланням на РБК-Україна.

33-річна співачка народилася в Мурманську (РФ). Її батько був військовим хірургом, тому сім’я багато разів переїжджала. Коли майбутній співачці було п’ять, родина осіла в Криму.

Співачка у програмі "Життя відомих людей" вперше розповіла про те, що у неї був старший брат. Але коли хлопчику було шість років, він трагічно загинув. Хлопчик потонув, і все сталося на очах у мами. "Після такого життя змінюється... І це взагалі дуже сумна тема", — говорить Злата.

Співачка каже, що одного разу знайшла малюнки старшого брата, які мама ретельно оберігала. Після чого сиділа і довго плакала. Злата стала випитувати у мами про те, яким був брат, і як все сталося.

Злата з’явилася на світ через кілька років після втрати. І батьки, що не дивно, сильно оберігали єдину дочку. Кожен її крок контролювався, а особлива заборона накладалася на купання. Для дівчини, що виросла в курортному Судаку, це особливо дивне табу. "Туди не ходи, з тим не спілкуйся, мені не можна було купатися, а якщо і можна було, то це було дуже-дуже згодом і лише під наглядом мами", — розповіла співачка.


Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/vse-stalosia-na-ochakh-u-mamy-ukrainska-spivachka-rozpovila-pro-trahediiu-v-rodyni-297977.html”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя