На Донеччині СБУ викрила інформаторську мережу терористів. ВІДЕО

Служба безпеки України викрила інформаторську мережу терористів «ДНР», які збирали дані про передові позиції Збройних сил України. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Двоє мешканців Авдіївки та Волновахи отриману інформацію військового характеру передавали своїм кураторам. На їх підставі бойовики вели артилерійські обстріли населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення.

Крім того, агенти терористів мали вербувати місцевих мешканців для здійснення диверсій на території Донецької області, зокрема викрадення та фізичне знищення правоохоронців.

За виконану роботу бойовики обіцяли спільникам гроші, автотранспорт та зброю.

Відповідно до кримінального провадження за ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної організації або участь у ній) Кримінального кодексу України здійснюються першочергові оперативно-слідчі дії.

Служба безпеки України викрила інформаторську мережу терористів «ДНР», які збирали дані про передові позиції Збройних сил України. Двоє мешканців Авдіївки та Волновахи отриману інформацію військового характеру передавали своїм кураторам. На їх підставі бойовики вели артилерійські обстріли населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення. Крім того, агенти терористів мали вербувати місцевих мешканців для здійснення диверсій на території Донецької області, зокрема викрадення та фізичне знищення правоохоронців. За виконану роботу бойовики обіцяли спільникам гроші, автотранспорт та зброю. Відповідно до кримінального провадження за ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної організації або участь у ній) Кримінального кодексу України здійснюються першочергові оперативно-слідчі дії.Источник: “http://uainfo.org/blognews/1444139623-na-donechchini-sbu-vikrila-informatorsku-merezhu-teroristiv-.html”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя